TIRIANT
PRABANGIŲ PREKIŲ VARTOJIMĄ

KOMPETENCIJA NIŠINĖSE RINKOSE
LITAO darbas
su specifiniais produktais.

Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi žiedais su deimantais pagal užsakymą prekiaujanti įmonė nusprendė žengti į Kiniją. 90 proc. jos parduodamų papuošalų yra sužadėtuvių žiedai, tačiau pati sužadėtuvių tradicija ir jos reikšmė Kinijoje visai kitokia. Prieš susitikdama su svarbiu potencialiu partneriu ir investuotoju iš Kinijos, įmonė pirmiausia kreipėsi į mus.

main image
Kliento iššūkiai
  • - Sužadėtuvių žiedais pagal užsakymą prekiaujanti įmonė siekė pradėti verslą Kinijoje, neturėdama jokios patirties šalyje.
  • - Galutinis klientas visai kitaip supranta produktą, rinka sužadėtuvių žiedams tik pradeda vystytis.
  • - Per vizito Kinijoje laiką reikia sukurti bendradarbiavimo projekto pasiūlymą susitikimui su Kinijos investuotojais.
LITAO sprendimas
  • - Slaptų apsipirkimo vizitų organizavimas, tam kad įmonės vadovas asmeniškai apmąstytų patirtų realų pirkimo ir vartotojo apsisprendimo procesą Kinijoje.
  • - Su Kinijos moterų, apsimetančių vadovo sužadėtine, pagalba, šios „poros“ galėjo netiesiogiai apklausti pardavėjus, juvelyrikos verslo centruose.
  • - Kinijos deimantų pirkimo ir rinkos prognozių tyrimo paruošimas ir vykdymas.
Rezultatai
  • - Išsamus galutinio vartotojo apibrėžimas ir supratimas.
  • - Paruoštas 10-ties puslapių susitarimo memorandumas ir išsamus verslo pasiūlymas.
  • - Užtikrintas tolimesnis bendradarbiavimas su investuotoju.
  • - Išsamus galutinio vartotojo apibrėžimas ir supratimas.
main image

*Negalime minėti įmonių pavadinimų,
tačiau mielai papasakosime daugiau jeigu paklausite.

Mes supratome, kad įmonei reikia tinkamo kabliuko. Investuotojai ieško ne tik gero produkto, bet ir daug žadančių galimybių. Mes išsiaiškinome, kad Kinijoje mėgstami mažesni deimantai (0,3-0,7 ct) nei JAV (0,8-1 ct). Augantis Kinijos BVP vienam gyventojui rodė, kad gali didėti ir užsakomų deimantų dydžio vidurkis. Šie namų darbai davė įdomių rezultatų ir netrukus mes nustatėme tikslinę rinką, investicijų planą ir numatomą apyvartą. Tačiau kaip mūsų klientė gali parodyti potencialiam investuotojui puikų Kinijos išmanymą, jei ji neturėjo jokios realios patirties šioje šalyje? LITAO suorganizavo keletą šios įmonės vadovo slaptų vizitų į Šanchajaus deimantų parduotuves ir surado jam kompanionę, kuri apsimetė jo sužadėtine. Pasinaudodami mūsų taktinių klausimų sąrašu jie iš pirmų lūpų sužinojo, kokio dizaino juvelyriniai dirbiniai paklausiausi (pavyzdžiui, kad kinams labiau patinka spalvoti deimantai), kaip įrengtos parduotuvės ir kaip pardavėjai aptarnauja klientus (kinų poros paprastai uždariau ir santūriau kalba apie artėjančias sužadėtuves).

Rezultatai:

square

Mūsų klientai išsiruošė į susitikimą su 10 puslapių ilgio susitarimo memorandumu ir išsamiu verslo pasiūlymu, pagrįstu patirtimi ir iš pirmų lūpų gautomis žiniomis, kurios privertė kinų investuotoją į juos pažvelgti rimtai. Bendradarbiavimo detalės vis dar aptariamos.