KELRODIS
PREKIŲ TIEKIMO LABIRINTE

PAGALBA DIRBANT SU TIEKĖJAIS
LITAO požiūris
į kokybės kontrolę.

Verslininkas sumanė sukurti nuosavo prekės ženklo kavos termosus, kuriuos ketino gaminti Kinijoje ir pardavinėti „Amazon“ svetainėje. Jam reikėjo rasti gamintoją, kuris tenkintų europietiškus reikalavimus – ne visai tai, dėl ko garsėtų Kinija.

main image
Kliento iššūkiai
  • - Poreikis atlikti termo-puodelių užsakymą pagal individualų dizainą ir poreikius.
  • - Pradedant dirbti su „Amazon“, kliento verslui būtinas tikslumas ir nuoseklumas.
  • - Jokios patirties Kinijoje neturėjimas.
LITAO sprendimas
  • - Tinkamo gamintojo pasirinkimas, gebančio įgyvendinti kliento poreikius - už prieinamą kainą pagaminti nedidelę prekių partiją rinkos išbandymui.
  • - Užmegzti stiprūs asmeniniai santykiai su gamintojais, garantuojantys produktų pristatymą laiku.
  • - Kokybės kontrolės vykdymas kiekviename gamybos etape.
Rezultatai
  • - Kokybės kontrolė nustatė 2% netinkamų prekių ir jas prieš išsiuntimą pakeitė.
  • - Visas procesas vyko be kliento priežiūros ir buvimo Kinijoje.
  • - Klientas, kuris toliau tęsė su mumis darbus, išplėtė gamybos sritį ir sukūrė dar du termosų modelius.
main image

*Negalime minėti įmonių pavadinimų,
tačiau mielai papasakosime daugiau jeigu paklausite.

Didžiausias dėmesys skirtas griežtai ir sistemingai kokybės kontrolei. Mes suradome tris geriausius tiesioginius tiekėjus. Dirbdami su pačiais gamintojais, o ne perpardavinėtojais, galėjome visiškai kontroliuoti produkcijos kokybę. Europoje iš gamintojų tikimasi šimtaprocentinio užsakovų pageidavimų tenkinimo, bet Kinijoje standartai žymiai laisvesni: produktų spalvos ar net dydžiai šiek tiek skiriasi, gamyklos kartais be įspėjimo pradeda naudoti kitokias nei sutarta medžiagas. Kinų didmenininkams tai gali pasirodyti priimtina, bet ne mums. Užsakę pavyzdžius ir pasirinkę gamintoją mes nusamdome kokybės tikrinimo inspektorių iš Šanchajaus, jis asmeniškai apsilanko gamyklose kiekvieną savaitę. Tikrinimas vykdomas visose stadijose: imami pavyzdžiai gamybos metu, atliekamas išsamus kokybės patikrinamas prieš išgabenant, prižiūrimi krovos darbai. Visa tai – laikantis išankstinio gamybos grafiko.

Rezultatai:

square

Gamybos metu nustatėme 2 proc. kokybės standartų neatitikusios produkcijos, įskaitant vieną termosų partiją su klaidingais logotipais. Mūsų spaudžiama gamykla partiją perdarė iš naujo iki krovimo termino pabaigos. Laiku pastebėti ir ištaisyti tokias klaidas įmanoma tik kruopščiai prižiūrint gamybą. Mūsų klientas šiuo metu tęsią užsakymus, prekyba neša pelną nuo trečio veiklos ketvirčio, ir jis auga. Įvairiaspalvių termosų liniją papildė stikliniai buteliai ir gertuvės, kurių kokybė taip pat nuolat tikrinama, o šiuo metu kuriama dar daugiau produktų.