KURIANT IŠSKIRTINĮ
VANDENS BUTELIO ĮVAIZDĮ

STRATEGIJA
LITAO požiūris
į prekės ženklo išskirtinumą.

Europos geriamojo vandens įmonė, turinti nuosavą vandens valymo technologiją, dairėsi pirkėjų Kinijos rinkoje, bet nežinojo, nuo ko pradėti.Kinijos vandens rinka perpildyta, o vartotojai nusiteikę skeptiškai, kadangi praeityje kilo ne vienas skandalas dėl vandens kokybės. Savo klientei padėjome susikurti unikalų profilį, kuriuo remdamasi ji ėmė tartis dėl bendradarbiavimo su potencialiais vietos partneriais, ir užtikrinome, kad bus apsaugota įmonės intelektinė nuosavybė bei tarptautinio prekinio ženklo vertė.

main image
Kliento iššūkiai
  • - Kinijos rinka jau yra perpildyta daugybės vietiniais ir tarptautiniais geriamojo vandens prekiniais ženklais.
  • - Kliento pasiūlytas produktas yra unikalus, tačiau kaina per didelė Kinijos masinės rinkos vartotojams.
  • - Reputacijos Kinijos rinkoje nebuvimas ir egzistuojantis nerimas dėl vandens kokybės skandalų.
LITAO sprendimas
  • - Paruošta išsami konkurentų analizė nagrinėjant į kliento panašius prekės ženklus (ypač nišinius produktus).
  • - Išsamus vartotojų rinkos tyrimas.
  • - Pertvarkytas verslo pasiūlymas skirtas prekybai internetu tarp įmonių, ir prekybai tarp įmonių ir vartotojų. Tokiu būdu, siekiant sukurti platesnes prekybos galimybes ir tiesioginį kontaktą ir grįžtamąjį ryšį su vartotojais.
Rezultatai
  • - Pakeista prekinio ženklo strategija, reklamuojant prekę kaip aukščiausios klasės ir turinčią patikimą vandens kokybę.
  • - Nustatyti prekybos platinimo partneriai.
  • - Sukurtas strateginis veiksmų planas, siekiantis apsaugoti valymo technologijas ir prekės ženklą.
main image

*Negalime minėti įmonių pavadinimų,
tačiau mielai papasakosime daugiau jeigu paklausite.

Mes žinojome, kad Kinijoje slypi didelis potencialas. „Zenith International“ ir „Euromonitor“ statistiniai duomenys rodė, kad vandens buteliuose vartojimas per ateinančius penkerius metus augs dvigubai. Mūsų klientas norėjo veržtis į Kinijos rinką nedelsdamas, tačiau mes nuo skuboto šuolio atkalbėjome: pirmiausia būtina nuo vagystės apsaugoti valymo technologijas ir prekės ženklą.Padėjome ieškoti unikalios prekės ženklo pozicijos rinkoje. Surinkome duomenis apie populiariausius Kinijoje vandens pavadinimus, ypač nepriklausomus ir prabangius – panašius į mūsų klientą. Atrinkome penkias įmones, iš kurių dvi – kinų, trys – užsienio. Jas išstudijavę pateikėme mūsų klientui idėjas, kokia pridėtinė vertė (ne tik faktas, kad įmonė iš Europos!) padės išsiskirti iš konkurentų ir kaip ja remiantis kurti stiprų prekės ženklą ir vizualinę tapatybę. Visa tai turėdami prieš žengdami į Kiniją jie galėjo jaustis daug ramesni dėl galimo imitavimo.

Rezultatai:

square

Neleidome klientui žengti į Kiniją per anksti – kol jų vandens valymo metodai ir prekės ženklas neužpatentuotas nei Kinijoje, nei užsienyje. Vykstant brandingo ir patentavimo procesui įmonė pradėjo derybas su LITAO dėl galimybės samdyti mus savo oficialiais agentais Kinijoje.